"Нафтогаз" знову підсів на російський газ?
Загрузка плеера...

"Нафтогаз України" з середи, 25 квітня, почав закупівлю газу у російської компанії "Газпром". Про це повідомили в одному з українських ЗМІ, посилаючись на власні джерела на ринку.

За словами інформатора, газ заходить через російську станцію "Суджа", а обсяг поставок становить двадцять один мільйон кубометрів.

В українській компанії заперечують цю інформацію. У прес-службі заявили, що "Нафтогаз" не збирається платити за не замовлені обсяги газу, які, можливо, поставляються на тимчасово непідконтрольні Києву території.

При цьому, варто зазначити, що цього ж дня у "Газпромі" заявили про новий газопровід в обхід України. Керівництво компанії наголосило, що не виключає будівництва нового газопроводу "Північний потік-3", якщо Євросоюз підтвердить потребу в російському газі.

Нагадаємо, імпорт газу з Росії призупинили більше ніж три роки тому. У березня 2018 заступник голови "Газпрому" заявив, що російська компанія вирішила не здійснювати поставки палива "Нафтогазу" і повернула отриману передоплату. До того ж, минулого тижня російський монополіст надіслав до Стокгольмського арбітражу документи щодо розірвання контрактів з "Нафтогазом України".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram