Угорщина заявила про "третій ніж у спину" від Києва
Загрузка плеера...

Угорщина знову звинуватила Україну у наступі на права нацменшин. Міністр закордонних справ країни заявив, що Київ встромив Будапешту "третього ножа у спину". Так дипломат відреагував на пропозицію Президента України ввести санкції проти людей з подвійним громадянством, які брали участь у виборах інших країн. Відповідний законопроект зареєстрували у Верховній Раді 19 квітня.

Угорські політики вважають, що Київ "безпрецедентно підло і наперед сплановано" наступають на нацменшини. Зокрема, голова угорського МЗС Петер Сійярто вважає, що закарпатці угорської національності жодним чином не можуть становити загрозу національній безпеці України. Політик зауважив, що вважає дивними дії влади у контексті євроатлантичної інтеграції України. Сійярто нагадав, що Угорщина стала членом НАТО у 1999 році, і тепер Україна, яка також хоче стати членом Альянсу, каратиме людей, які мають громадянство країни-члена НАТО.

Зазначимо, першим ударом по правах нацменшин у Будапешті вважають новий закон про освіту, а другим – визнання неконституційним закону Ківалова-Колісніченка.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram