Суд США розгляне імміграційні ініціативи Трампа
Загрузка плеера...

В середу Верховний суд США розгляне імміграційні обмеження, введені президентом Дональдом Трампом на в'їзд в країну громадян переважно мусульманських країн – Сирії, Ірану, Лівії, Сомалі і Йемену. У чорному списку також Північна Корея та Венесуела. Про це повідомляє Голос Америки.

За час свого президентства Трамп вже вводив три варіанти заборони на в'їзд для іноземців. Дві попередні мали тимчасовий характер, а нинішня заборона терміну дії не має. Законність так званої заборони на поїздки неодноразово оскаржували в американських судах імміграційні адвокати .

Очікується, що позивачі у справі - штат Гаваї, Мусульманська асоціація Гаваїв і ще три фізособи спробують довести, що заборона дискримінує мусульманську громаду і перевищує президентські повноваження в імміграційній сфері.

Відмічається, що країна Чад, що потрапила у список у вересні, у квітні була з нього виключена. Як пояснив президент, це було зроблено після того, як ця країна посилила заходи безпеки, та поліпшила обмін інформацією з США з пошуку осіб підозрюваних у тероризмі.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram