Рабінович виведе "Інтер" на чисту воду
Загрузка плеера...

Для уникнення політичних спекуляцій необхідно ввести громадський контроль за роботою телеканалів. Про це заявив народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович. Як приклад серйозних зловживань у медіасфері політик навів "головну кнопку країни" телеканал "Інтер".

Як відомо, до цього ЗМІ прямо причетні парламентарії з "Опозиційного блоку" Юрій Бойко та Сергій Льовочкін. Політики використовують засіб масової інформації для пропаганди, розгортаючи масштабні інформаційні кампанії проти своїх опонентів.

Вадим Рабінович нагадав, що сам неодноразово ставав об'єктом таких маніпуляцій. Льовочкін і Бойко мають причини недолюблювати народного обранця, адже той викриває їхні оборудки. Зокрема, саме завдяки Рабіновичу французькі правоохоронці взялись за майно Львочкіна на Лазуровому узбережжі.

Лідер партії "За життя" запросив міжнародних експертів, які почали розслідування. Фахівці проаналізують роботу "Інтера" за останні три роки й дадуть висновок щодо об'єктивності ресурсу. Результати експертизи народний депутат і лідер партії "За життя" обіцяє передати в Генеральну прокуратуру і Національну раду з питань телебачення і радіомовлення. Політик пояснив, що джерела фінансування телеканалу також досить сумнівні.

Рабінович повідомив, що вніс у Верховну Раду законопроект, який пропонує обмежити вплив недобросовісних власників на інформаційну політику телеканалів. Народний депутат підкреслив, що він – за свободу слова, а громадський контроль має лише допомогти боротися з маніпуляціями.

Зазначимо, телеканал "Інтер" неодноразово потрапляв у скандали, його власників та менеджмент звинувачували в антиукраїнській пропаганді. Проте вітчизняні правоохоронці досі не дали оцінку діяльності цього медіаресурсу.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram