Соратницю Гонтаревої відсторонили з Нацбанку
Загрузка плеера...

Народний депутат Ігор Луценко повідомив про непересічну подію у банківській системі України. Багаторічна заступниця Валерії Гонтаревої Катерина Рожкова, яка, на відміну від своєї начальниці, зберегла місце в НБУ, була відсторонена з посади за рішенням Дарницького районного суду міста Києва.

На час розгляду по суті провадження, що було відкрито після подачі Ігорем Луценком позову, служителі Феміди заборонили пані Рожковій брати участь у роботі та засіданнях правління Національного банку України та вчиняти будь-які дії в межах повноважень заступника голови регулятора. При цьому у НБУ поки цинічно заявляють, що нічого не знають про рішення суду.

Катерину Рожкову борці з корупцією звинувачують у лобіюванні інтересів російських банків, внаслідок чого держава зазнавала збитків на десятки, а то й сотні мільйонів гривень. Тривалий час представники різних політичних сил вимагали її відставки та притягнення до кримінальної відповідальності на пару з Валерією Гонтаревою. Проте влада ігнорувала ці заклики.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram