У Києві планують підвищити проїзд, але не безпеку
Загрузка плеера...

Уже з 15 липня у столиці України прогнозується підвищення тарифу від 4-5 гривень до 8-ми на всі види наземного транспорту (трамвай, тролейбус, автобус, фунікулер і міську електричку).

Про це йдеться у фінансовому плані Комунального підприємства "Київпастранс" на 2018 рік, що затверджений столичною міськдержадміністрацією.

Таким чином комунальний перевізник очікує отримати доходи від перевезення пасажирів у сумі 1 млрд 117 млн грн, що майже на 53% більше фактичного показника.

Водночас влада столиці підтвердила плани підвищення вартості проїзду, однак пообіцяла спочатку провести громадське обговорення для вивчення думки киян.

А поки самим пасажирам доводиться миритися із жахливою реальністю якості послуг у громадському транспорті.

Зокрема, у вівторок, 24 квітня, у трамваї біля станції метро "Лісова" під час руху відірвалася деталь, яка травмувала 80-річну жінку. Шматок ходової частини пробив підлогу і влетів у салон, влучивши у пенсіонерку. Жінку з відкритим переломом ноги госпіталізували.

Застарілий рухомий склад, відсутність належного фінансування, низька якість послуг, що надаються, а часом хамство та некомпетентність водіїв і контролерів – це неповний перелік того, із чим доводиться стикатися жителям Києва мало не щодня.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram