"Укрпошта" понесла збитки через "мінімалку" та пальне
Загрузка плеера...

203 мільйони гривень збитків отримала у 2017-му році "Укрпошта". Про це  заявив на брифінгу, присвяченому діяльності підприємства у минулому році директор державного відомства Ігор Смілянський.

Ігор Смілянський, директор ПАТ "Укрпошта": "Основні витрати і це складає більш ніж 74% наших витрат – це  фонд оплати праці. Фонд оплати праці за останній рік збільшився більш ніж на 1,1 мільярди гривень. Основний внесок – це збільшення мінімальної заробітної плати. У нас певні збільшилися податки на нерухомість, на транспортні витрати через те, що паливо зросло і на міжнародний обмін. Були деякі фактори непередбачувані. Була вірусна атака, так званий Petya, який по наших розрахунках коштував компанії близько 100 мільйонів гривень"

Зокрема, 60 мільйонів гривень збитків Укрпошта отримала від пересилки незареєстрованих відправлень, іще 100 мільйонів – через тарифи на доставку періодики, які зафіксовані нижче собівартості. Негативно на доходи підприємства вплинули також видатки на транспорт через подорожчання пального. У 2017-му році підприємство збільшило прибуток, але його не вистачило, щоб перекрити збитки

Ігор Смілянський, директор ПАТ "Укрпошта": "Дохід компанії за останній рік зріс більш ніж на 0,9 мільярдів гривень і склав 5,5 мільярдів гривень"

Ігор Смілянський зазначив, що 51% у структурі доходів компанії складає дохід від надання поштових послуг, 39% - фінансові послуги, 6% - торгівля, інші статті складають 4%.У 2018-му році підприємство вважає найбільш перспективними напрямками розвитку імпорт та експорт товарів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram