ГПУ звинуватили у проблемах з грошима Януковича
Загрузка плеера...

Поліція стверджує, що всіляко намагалась затримати в Україні гроші Януковича-молодшого, з яких нещодавно було знято арешт. А от Генпрокуратура була не надто активною. Йдеться про 27 млн дол. та понад півмільярда гривень, які "розморозив" Печерський райсуд. Речник Нацполіції Ярослав Тракало розкрив деталі справи виданню "Українська правда".

Кошти сина Януковича Олександра розміщені у збанкрутілому "Всеукраїнському банку розвитку", який також є власністю сина екс-президента. Служителі Феміди розморозили гроші дев'яти фірм, які, на думку слідчих, були пов'язані з Януковичем-молодшим. Судді пояснили, що слідчі не змогли довести, що гроші були предметом злочинної діяльності.

У поліції ж запевняють, що мали вагомі аргументи на користь арешту грошей. Так, походження коштів було незрозумілим, а фірми, які мали рахунки у банку Олександра Януковича, мали ознаки фіктивності. Слідчі поліції двічі звертались до Генпрокуратури і просили подати до суду клопотання про накладення арешту. Нацполіція намагалась навіть самостійно затримати гроші, але у суді відмовили правоохоронцям, пояснивши, що відповідні повноваження мають лише прокурори.

Зараз поліція хоче отримати назад матеріали справи, відправлені у прокуратуру, аби продовжити слідчі дії.

У ГПУ поки не прокоментували заяву поліцейських.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram