Праворадикали кажуть, що розганяли ромів без зброї
Загрузка плеера...

Праворадикали розповіли про зачистку ромського табору у ландшафтному парку на Лисій горі. Націоналісти із "С14" заперечують усі заяви про збройний напад на поселення.

Координатор націоналістичної організації Сергій Мазур стверджує, що розібратись з ромами їх попросили представники Голосіївської райради і поліція. Про це чоловік заявив одному з українських ЗМІ.

У "С14" стверджують, що більшість ромів залишили поселення у ландшафтному парку добровільно. Ультиматум мешканцям стихійного табору поставили у четвер. Після цього, за словами націоналістів, переважна частина людей зібрали речі і спалили свої намети. Інших виселили вже у суботу. Праворадикали кажуть, що вирішили самостійно розібрати палатки тих, хто лишився, адже їх поселення було незаконним.

Натомість роми стверджують, що їм погрожували кілька десятків молодиків, що були озброєні пістолетами, ножами, битками і газовими балончиками. Розгін табору засудила Українська Гельсінська спілка, тут дії праворадикалів назвали порушенням прав людини і згадали про розпалювання міжетнічної ворожнечі. У поліції повідомляли, що не розслідують інцидент, тому що до них ніхто не звертався із заявами.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram