Уряд заощаджує на бюджетниках
Загрузка плеера...

Уряд вирішив заощадити на держслужбовцях. Посадовцям, які знають та використовують у роботі іноземні мови, скоротили надбавки. Без доплат залишили також кандидатів та докторів наук.

Як повідомили у прес-службі Кабміну, в Україні ліквідували частину доплат для держслужбовців. Змість цього мають збільшити основні виплати вже до 2020-го року.  У такий спосіб урядовці планують створити рівні умови оплати праці в рамках однієї групи бюджетників відповідно до Закону "Про державну службу".

Водночас експерти не виключають, що за рахунок зменшення надбавок держслужбовцям уряд спробує підняти обіцяні людям соціальні виплати.

Як повідомлялося, в уряді наразі активно говорять про можливість перегляду бюджету під підвищення "мінімалки". Раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман  заявляв, що у вже 2018-му році мінімальна зарплата зросте на 500 гривень і становитиме 4200 гривень.

Нагадаємо, у Міжнародному валютному фонді, до якого часто дослухається українська влада, не радять збільшувати соціальні виплати, бо не бачать для цього економічних підстав.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram