Угорщина втретє заблокувала комісію Україна-НАТО
Загрузка плеера...

Угорщина наклала вето на міністерську комісію України з НАТО. Про це повідомили вітчизняні журналісти з посиланням на власні джерела у євроатлантичних дипломатичних колах.

27 квітня Брюсселі пройде засідання Північноатлантичної ради на рівні очільників Міністерств закордонних справ. У рамках цієї зустрічі українська сторона планувала провести засідання комісії Україна-НАТО. Усі союзники, а також Міжнародний секретаріат альянсу підтримали таку ініціативу. Однак Будапешт виступив проти планів української влади.

Як відомо, Угорщина вже втретє блокує проведення засідання цієї комісії. Таким чином угорська влада тисне на Україну, вимагаючи перегляду мовної норми закону про освіту.

Раніше міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто пообіцяв заблокувати участь Президента нашої держави у саміті НАТО, який відбудеться в Брюсселі у липні 2018 року.

Нагадаємо, що 28 вересня 2017 року набув чинності новий український закон про освіту. Деякі його положення викликали критику в Угорщині, яка бачить у законі порушення прав представників угорської меншини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram