Опитування NewsNetwork: "Українці віддають перевагу електронним книгам"
Загрузка плеера...

Щороку 23 квітня в Україні відзначають Міжнародний день книги. Мета цього свята - поширювати задоволення від книжок і читання. Утім останні соціологічні дослідження з цього приводу не втішають. Згідно з ними, більше половини наших громадян торік не прочитало жодного літературного твору.

На думку експертів, ця ситуація пов’язана із розвитком так званих електронних книг. Журналісти телеканалу NewsNetwork провели власне опитування і поцікавились в українців, в якому форматі вони прочитали останню книжку: у традиційному друкованому, електронному або ж віддали перевагу аудіо-версії.

І ось які відповіді ми отримали.

Ірина, киянка:

"В друкованому. Я більше полюбляю в друкованому книги. Детективи дуже люблю і романтичну літературу".

Поліна, киянка:

"Если есть возможность, если есть друкована, я буду читать. Если нет, мне хватает электронной. Что я читаю? Русская классика, украинская. Сейчас фантастику читаю".

Олександр, киянин:

"Здебільшого аудіокниги в дорозі прослуховую. І дуже рідко в бумажному форматі. Психологія, філософія. Такі напрямки".

Аліна, киянка:

"Стараюсь больше читать в электронном, потому что такой объём потому что если я буду  покупать, то скорее всего у меня будет большой бюджет, и я не смогу путешествовать так как я делаю".

Світлана, киянка:

"Я очень мало знакома с аудиокнигой. Мне очень нравится читать. Неудобно талмуды с собой тягать. Поэтоум пользуюсь электронной книгой".

Алла, киянка:

"Не признаю. Тільки звичайні книги. Чому? Візьмеш в руки, подивишся на кожний аркуш, захочеш ще раз перечитаєш".

Віталій Маргалик, журналіст:

"Як бачимо,електронна книга поки що остаточно не витіснила традиційну друковану. Утім ситуація може докорінно змінитися. Вже цієї осені Міністерство освіти планує запровадити у школах електронні підручники. Відтак дітлахи, які і так віддають перевагу гаджетам замість книжок, остаточно забудуть що таке друкована література .На цю тему ми обов’язково також спитаємо вас у наступних ефірах телеканалу News Network".         

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram