В уряді немає людей, які знаються на культурі
Загрузка плеера...

Українцям ніде купити книг. У райцентрах країни фактично немає спеціалізованих магазинів, а влада замість вирішити проблему, вказує письменникам на своє місце. Про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу News Network з нагоди Міжнародного дня книги розповів видавець та письменник Віталій Капранов.

За його словами два роки вони з братом Дмитром їздили райцентрами країни та не побачили там жодної книгарні, не кажучи вже про села. Відтак звернулися до уряду з проханням розібралися у ситуації. Але конструктивної відповіді не почули.

Віталій Капранов, видавець:

"В абсолютній більшості райцентрів книгарень не існує взагалі. Біда полягає в тому, що у нас нема людей при владі, які б розуміли ці процеси. Нам відгукнувся сам віце-прем'єр Розенко, не погребував, і написав, типу: "хто ви такі, можна подумать без вас не обійдемось, теж мені знайшлися самые умные, ми краще за вас знаємо що робить".

За словами Віталія Капранова, доки в Кабміні сидітимуть такі як Павло Розенко ситуація із книговидавництвом навряд чи зміниться. А в країні і надалі на кожному кроці процвітатимуть наливайки замість книгарень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram