Одеські митники заробляли мільйони на імпортних авто
Загрузка плеера...

В "Автохабі" Одеської митниці деякі фірми з Асоціації транспортної логістики "Південна Пальміра" організували швидку, але дорогу схему з розмитнення автомобілів, ввезених із-за кордону. Компанії оформлюють машини за заниженими цінами, які не відповідають реальній вартості і заробляють таким чином немалі гроші. Про це повідомили журналісти 24 телеканалу.

"Автохаб", до відкриття якого долучився сам прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, функціонує на території Одеського порту з вересня 2017 року. Перші декілька місяців він працював прозоро і оформити ввезену машину можна було протягом дня.

Після митники почали маніпулювати електронною чергою подачі декларацій. З тих пір оформлення автівки займає день тільки у тому випадку, якщо власник звернувся до "Південної Пальміри". Інакше ж на розмитнення витрачається близько місяця.

Корупційна схема стала популярною серед власників імпортних авто. Наразі за інформацією Асоціації міжнародних експедиторів України близько 98% розмитнень в "Автохабі" відбувається за посередництва членів саме "Південної Пальміри". У цій фірмі брокерські послуги за одну машину коштують 1200 дол., в той час як у її конкурентів ціна складає 600 дол.

У матеріалі зазначено, що корупційну схему розкрили після того, як один із клієнтів намагався розмитнити Ауді Q7. Спочатку чоловік прийшов оформляти автомобіль в компанію, яка не входить в Асоціацію, і показав інвойс з митною вартістю автівки у 37 тис. дол. Після він забрав документи і через "Пальміру" оформив машину за заниженою ціною - 21 тис. дол.

За даними Одеської митниці, через "Автохаб" щомісяця проходить близько 2 тис. машин. Відповідно, компанії, що входять в "Південну Пальміру" можуть заробляти до 6 млн грн. Водночас через заниження вартості автомобілів держава щомісяця недоотримує близько ста мільйонів гривень.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram