Протести у Єревані: розгін і 200 арештованих
Загрузка плеера...

У Єревані пройшли нові масштабні затримання активістів, які вийшли на акцію протесту проти нинішнього прем'єр-міністра країни Сержа Саргсяна. Поліція почала розгін демонстрації після того, як лідер опозиції Нікол Пашинян зустрівся з головою уряду. Перемовини тривали недовго, адже опозиціонер заявив, що готовий обговорювати лише умови відставки прем'єр-міністра.

Нині місцеві ЗМІ повідомляють приблизно про 200 арештованих. Серед них – Нікол Пашинян, а також два депутати Арарат Мірзоян та Сасун Мікаелян.

Правоохоронці стверджують, що лідерів протесту не затримували, а примусово видалили з місця подій. За словами поліцейських, після переговорів з урядом акція стала незаконною, і тому учасники мали покинути центр столиці. Після розгону активістів на площі Республіки значна частина демонстрантів відправилась у протестну ходу.

Нагадаємо, протести у Єревані тривають вже більше тижня. Люди вийшли на вулиці після того, як Саргсяна обрали прем'єром. Його звинувачують в економічних проблемах та узурпації влади.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram