Україна підписала договір про енергоефективність
Загрузка плеера...

Україна підписала з закордонними партнерами договір про створення фонду для підвищення енергоефективності. Допомагати офіційному Києву взялися Міжнародна фінансова корпорація, Євросоюз та Німеччина. Основною метою у документі зазначено зменшення шкідливих викидів в атмосферу та мінімізація енергетичних втрат у жилому секторі.

Донори пообіцяли експертну підтримку для розвитку енергоринку в Україні. Крім того, партнери будуть допомагати грошима, фінансуючи проекти разом з українським Фондом енергоефективності. Євросоюз і Німеччина уже надали 53 млн євро. Кошти перебувають у розпорядженні Міжнародної фінансової корпорації.

У Мінфіні стверджують, що запуск нового фонду допоможе не лише вирішити проблеми з надвеликими втратами енергоресурсів, а й створить нові робочі місця, адже проект передбачає переобладнання старих багатоквартирних будинків.

Приблизний час втілення проектів в уряді не назвали. Зазначимо, Кабмін лише у минулому місяці ухвалив документи, необхідні для запуску Фонду енергоефективності, який створили наприкінці 2017.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram