Омелян не довірив пологи вітчизняним лікарям
Загрузка плеера...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян поділився зі своїми підписниками у Facebook радісною новиною – у нього та його дружини, дизайнерки Світлани Бевзи, народилася дочка. Пологи приймали американські лікарі у одній з нью-йоркських клінік.

Серед великої кількості привітальних коментарів знайшлося місце і для критики. Користувачів мережі неприємно здивував той факт, що подружжя втекло від вітчизняної медицини, яку так активно рекламує колега Омеляна Уляна Супрун. До того ж, народжувати в Америці – задоволення аж ніяк не дешеве. Щоправда, судячи з декларації, міністр може собі таке дозволити, та й не раз. Треба ж кудись витрачати 90 тисяч доларів та 25 тисяч євро.

Але найбільше нарікань викликає той факт, що дочка Омеляна автоматично отримала громадянство США, так само, як і його син Марк, теж народжений на американській землі.

Судячи з усього, урядовець не бачить для себе та своїх нащадків майбутнього в Україні. То чи має він тоді моральне право впливати на розвиток країни, у якій не збирається жити? Запитання риторичне. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram