Супрун надала перевагу Facebook, а не Раді
Загрузка плеера...

Руйнівниця медичних міфів Уляна Супрун опублікувала черговий допис на своїй сторінці у Facebook. 20 квітня виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я, посилаючись на експерта,  "розвіювала туман" навколо гормональних контрацептивів.

У пості, зокрема, йдеться про те, що у жінок не виростають вуса та не збільшується вага внаслідок прийому оральних контрацептивів, зате внаслідок прийому може поліпшитися стан шкіри та волосся.

Допис з’явився на сторінці чиновниці 20 квітня. У  цей день же у Верховній Раді відбувалася година запитань до уряду, на якій мала бути присутня Супрун, але у парламенті виконувач обов’язків міністра охорони не з’явилася. Вигороджував очільницю МОЗу прем’єр-міністр.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України: "Я розумію, що у вас є особливе ставлення до виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я. Насправді, ведемо дискусії в українському парламенті, коаліції, як тільки буде визначена позиція щодо  міністра охорони здоров’я, безумовно я, як прем’єр-міністр внесу цю кандидатуру в український парламент"

За останній тиждень Супрун написала цілих три дописи у соцмережах про розвінчання міфів щодо захворювань та лікарських препаратів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram