Філімоненко vs Шабунін: у суді знову влаштували цирк
Загрузка плеера...

Судове засідання у справі блогера Всеволода Філімоненка і голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна знову перетворилося на цирк. Шоу влаштував позивач Філімоненко, який звинувачує Шабуніна у нападі на себе. Справу кваліфікували як "насильство щодо журналіста".

Філімоненко хотів добитися відводу медіа-експерта Тараса Шевченка, якого залучили до розслідування справи. Обвинувачення стверджувало, що фахівець діє упереджено. Проте суд не пристав на позицію прокурорів і залишив Шевченка в експертах.

Зазначимо, Філімоненко прийшов до зали суду у бійцівському шоломі. На шию чоловік повісив газовий балончик. Згодом поліція змусила його зняти балончик. Поки судді були на нараді, блогер почав провокувати і ображати інших учасників процесу. Зокрема, медіа-експерта Шевченка він кількаразово називав "мавпою".

Засідання суду перенесли на 3 травня.

Нагадаємо, інцидент між Шабуніним і Філімоненком трапився влітку. Тоді блогер довів до сліз колегу Шабуніна, і той вдарив Філімоненка в обличчя. Згодом голова Центру протидії корупції визнав вину, але заявив, що відмовляється вважати Філімоненка журналістом.

Джерело відео: YouTube, facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram