Гройсман заперечував дострокові вибори у Раді
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман виключає можливість проведення дострокових виборів. Про це прем’єр-міністр заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді. Напередодні, у тому що позачергового волевиявлення чекати не варто, запевняли спікер парламенту Андрій Парубій та міністр внутрішній справ Арсен Аваков.

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України: "Сьогодні дехто говорить проте, що треба провести начебто позачергові парламентські вибори. Виглядає це дивно. Я про це говорив не один раз з цієї трибуни. Оскільки до чергових виборів півтора роки. За півтора роки ми можемо численні проблеми, які накопичились, вирішити. Ми можемо уникнути будь-яких дестабілізацій. Які несуть у тому числі і позачергові вибори. І ми це зробимо з вами, я переконаний у цьому. Я пропоную зовсім інший сценарій. Давайте працювати таким чином, щоби у 2019-му році нам не було соромно дивитися людям у очі. Щоб реальні доходи людей, реальна робота, реальні умови життя змінилися у кращий бік і ми вийшли на цю трибуну і прозвітували перед українським суспільством"

Кілька місяців тому Володимир Гройсман заявив, що планує взяти участь у чергових парламентських виборах та привести з собою "відданих людей".

Борислав Береза, народний депутат (позафракційний): "Нікому не хочеться, щоби Гройсман зараз отримував суб’єктність. Але так сталося, що рейтинг в нього вже є, суб’єктність він вже отримав. І його заяви, що він готовий вже йти окремо на вибори можуть дратувати Банкову. Саме тому що, ми розуміємо, це розпилення партійного списку"

Цього тижня в українському інформпросторі вкотре активізувалася дискусія про можливість проведення дострокових парламентських виборів. Журналіст Дмитро Гордон, посилаючись на власні джерела заявив, що на найвищому рівні ухвалено рішення про проведення позачергових виборів до Верховної Ради України у середині вересня 2018-го року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram