Депутати потролили Гройсмана звітом
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України: "2018-й рік ми маємо залучати інвестиції, ми маємо відновити українське село, ми маємо продовжувати децентралізацію, ми маємо збільшувати добичу українського газу і забезпечувати нашу незалежність. Ми маємо відновити і збудуємо тисячі кілометрів українських доріг! Ми знаємо, що 2018-й рік має всі підстави бути успішним"

Володимир Гройсман виступив перед народними депутатами під час години запитань до уряду у Верховній Раді України. Парламентарії не втратили можливість потролити голову Кабміну звітом, з яким міністри, м’яко кажучи, затягли. 

Тетяна Острікова, народний депутат ("Самопоміч"): "А це зараз з трибуни був звіт уряду за два роки діяльності? Ми вимагаємо негайного звіту про діяльність уряду за два роки вашої роботи перед суспільством і перед платниками податків"

Голова уряду стверджує, що проект звіту було публічно презентовано ще у лютому і він знаходиться на розгляді у Верховній Раді. 

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр України: "Що стосується звіту уряду, послухайте – я можу сказати про те, що звіт уряду український уряд презентував 15 лютого 2018-го року. Він знаходиться сьогодні у парламенті і є доступним для вас, ви можете його вивчати. А більше того – в ряді комітетів вже пройшли розгляд цього звіту з конкретними цифрами, з конкретними деталями і з конкретними планами у тому числі на майбутнє. Тому, будь ласка! Вже два місяці у вас було його почитати. І уряд України завжди готовий звітувати в будь-який момент і в будь-якій аудиторії, що ми робимо постійно. Ще одне хочу вам сказати, що я ввів абсолютно нову практику – щоквартального звіту уряду".

Звіт уряду Гройсмана про виконання програми кабінету міністрів народні депутати мали затвердити цього тижня, 18 квітня, на засіданні комітету з питань економічної політики – мовляв без цього документ не може бути розглянутий у сесійній залі. Але через закордонне відрядження голови комітету, Андрія Іванчука, урочисту мить відклали  до 20-го червня. Дарма, що той повернувся до роботи під куполом наступного дня.

Павло Розенко, віце-прем’єр-міністр з питань соціальної політики: "Уряд виконав свою конституційну функцію. Затвердив на засіданні звіт Кабінету міністрів України і подав його у Верховну Раду України. Безумовно, Верховна Рада, народні депутати мають визначитися самостійно, коли цей звіт прослухати. Тому, очевидно, це внутрішні питання Верховної ради України"

Урядовці наголошують, що готові відповідати на всі запитання депутатів кожного пленарного тижня під час години запитань до уряду. Але штука у тому, що після справжнього звіту парламент має ухвалити рішення щодо діяльності Кабміну і у разі визнання роботи незадовільною, висловити недовіру прем’єру та міністрам. А це тягне за собою відставку усього складу уряду

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram