У столиці витратять бюджетні кошти на лічильники
Загрузка плеера...

Столична влада розщедрилась. За гроші з міського бюджету планує встановити лічильники води у квартири пільговиків. Відповідне рішення ухвалили 63 депутати Київради. Як заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, на сьогодні засобами обліку гарячого та холодного водопостачання облаштовано вже більше 400 квартир.

У перелік додаткових пільгових категорій, за словами чиновника, переважно потрапили сім'ї військових. Це - багатодітні сім'ї, учасники бойових дій, учасники війни, члени сім'ї загиблого ветерана війни та бійці-добровольці. Таким чином, кількість осіб, які мають право на безкоштовне встановлення лічильників, зросла майже до семи тисяч.

Раніше на встановлення лічильників за рахунок бюджету Києва претендували люди з інвалідністю першої та другої груп, одинокі пенсіонери, які не працюють, та опікуни неповнолітніх дітей-сиріт. Загалом було майже три тисячі осіб, які могли скористатися таким правом.

Нагадаємо, напередодні у Міжнародному валютному фонді, до якого часто дослухається українська влада, не побачили економічних підстав для додаткових соціальних витрат з бюджету. Відтак розкритикували ідею підвищення мінімальної зарплати та інших економічно необґрунтованих видатків. Йдеться, зокрема, про так звану монетизацію субсидій на опалення та проїзд, коли пільговикам виділятимуть живі гроші як компенсацію послуг.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram