Силовики допомагали "відкосити" за хабар
Загрузка плеера...

Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Миколаївської облдержадміністрації та телефоністка Нацгвардії у Запорізькій області обіцяли за хабарі допомогти уникнути призову на військову строкову службу. Про це повідомила військова прокуратура південного регіону України.

Миколаївського чиновника затримали "на гарячому" в момент отримання двох тисяч доларів США. За цю суму він обіцяв вплинути на рішення посадовців військового комісаріату щодо зняття двох осіб з військового обліку та не призову на військову строкову службу. Наразі проводяться першочергові слідчо-процесуальні дії.

А буквально на передодні, у Запорізькій області телефоністку групи зв’язку військової частини Національної гвардії України зловили на отриманні п'ятисот доларів США. Це була друга частина хабара у тисячу доларів, яких військова вимагала за допомогу в ухиленні військовозобов'язаного від призову на службу.

Затримали жінку в одному із закладів громадського харчування Запоріжжя. Їй інкримінують "Зловживання впливом". Наразі до суду подано клопотання про обрання запобіжного заходу.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram