Рабінович заплатив за повернення Україні вілли Льовочкіна
Загрузка плеера...

За повернення французьких активів "опоблоківця" Сергія Льовочкіна заплатив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович. Йдеться про розкішну віллу Льовочкіна у Ніцці. Французький суд кілька місяців тому арештував майно, проте повернути нерухомість просто так не можна.

За те, щоб продовжити арешт вілли і передати її у розпорядження України, треба внести заставу у розмірі 1% вартості. Враховуючи, що палац Льовочкіна коштує близько 40 млн євро, розмір застави становить майже півмільйона євро. Українські посадовці не поспішали шукати кругленьку суму, аби віддати її суддям у Ніцці. Проте ресурс таки знайшли. Гроші заплатив народний депутат Вадим Рабінович. Парламентарій пояснив, що був вимушений продати земельну ділянку, якою володів разом із дружиною. Ці гроші були задекларовані. Вони й пішли на заставу.

Сам Рабінович зауважив, що вважає такий крок серйозним ударом по корупціонерах, адже тепер політики знатимуть, що навіть ті кошти, які були вкрадені й виведені за кордон, можливо повернути у бюджет. До того ж, лідер партії "За життя" нагадав, що він, власне, й ініціював розслідування проти Льовочкіна.

Зазначимо, дії Рабіновича нехарактерні для українського політикуму. Заплатити зі своєї кишені за розслідування мало хто готовий. При цьому навіть досить заможні депутати не гребують державними грошима, оформлюючи собі допомогу з бюджету.

Ані українські правоохоронці, ані сам Льовочкін поки не прокоментували ситуацію.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram