Українці написали гнівні коментарі на сторінці Супрун
Загрузка плеера...

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун похвалилася успіхами відомства на своїй сторінці у Facebook. Вона написала, що за три тижні офіційного старту медреформи свого сімейного лікаря обрали вже мільйон українців.

На думку очільниці міністерства, "кампанія просувається в хорошому темпі". Супрун наголосила, що всім необхідним для підписання декларацій лікарні має забезпечити місцева влада. Йдеться про такі базові речі як Інтернет, комп'ютери, принтери та папір.

Натомість українці оптимізму Супрун не розділили, а залишили гнівні коментарі під її дописом. Люди написали, що в багатьох поліклініках немає навіть комп'ютерів, а медики пропонують шукати допомоги на купівлю техніки у населення. Також люди скаржаться, що лікарі відмовляються підписувати декларації із тими, хто не зареєстрований на їхній дільниці або взагалі не має місця реєстрації.

Нагадаємо, це вже не перший випадок, коли Уляна Супрун наражається на критику користувачів соцмереж. Українці не оцінили багато пропозицій очільниці міністерства. Зокрема, людям не сподобались ідеї скасувати флюрографію, відмовитись від працівників швидкої допомоги на користь парамедиків, а ще лікувати туберкульоз амбулаторно.

Джерело: відео – YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram