Луценко хоче зняття недоторканності з 5 нардепів
Загрузка плеера...

Генпрокурор України Юрій Луценко ніяк не може вгамуватися і відмовити собі у задоволенні позбавляти недоторканності народних депутатів. Каже, що досьє на чергових п’ятьох парламентарів уже зібрав.

Під час брифінгу у прокуратурі Дніпропетровської області Луценко заявив, що має у своєму розпорядженні достатньо матеріалів, які можуть стати підставою для зняття недоторканності з деяких народних обранців.

"У мене на столі п’ять матеріалів, в тому числі і зі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, про зняття депутатської недоторканності з ряду депутатів. Інформація про готовність таких документів відповідає дійсності на 90%", - наголосив Юрій Луценко.

Генпрокурор поки не називає прізвища депутатів, яких можуть позбавити недоторканності.

Утім, подейкують, що одними з перших можуть внести до парламенту подання на зняття недоторканності з нардепів від Опозиційного блоку Олександра Вілкула та Дмитра Колеснікова.

Нагадаємо, що за весь період незалежності України депутатської недоторканості було позбавлено дев’ятнадцятьох парламентаріїв. Майже половину з них - протягом останнього року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram