Підсумки четверга, 19 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин четверга, 19 квітня, які ви могли пропустити:

Рада підтримала автокефалію

Верховна Рада надала 268 голосів на підтримку звернення Президента до Вселенського патріарха. Упродовж пленарного дня трибуну двічі блокували – спочатку "радикали", потім "Опоблок".

Куба обрала нового президента

Мігель Діас-Канель обраний новим очільником Острова Свободи. Епоха Кастро завершена. Діас був єдиним кандидатом. З ним пов’язують надії на лібералізацію політичного режиму.

Начальника штабу ВМС звільнили

Заступника командувача Військово-морських сил Романа Гладкого відсторонили від служби. ЗМІ припускають, що причиною звільнення могли стати фінансові порушення.

"Укравтодор" скасовує "ямковий ремонт"

Голова "Укравтодору" Славомір Новак заявив про відмову від практики латати ями на дорогах. Із 2020 року відомство має намір перейти виключно на капітальні ремонти.

Вокзали передадуть у концесію

Керівник "Укрзалізниці" Євген Кравцов хоче об’єднати залізничні вокзали в єдину мережу і віддати в концесію. Посадовець сподівається, що це дозволить зробити вокзальний комплекс самоокупним або навіть прибутковим.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram