Аеропорту "Миколаїв" знайшли нового директора
Загрузка плеера...

Виконувач обов’язків губернатора Миколаївщини В’ячеслав Бонь на брифінгу у четвер представив нового директора аеропорту обласного центра. Управління летовищем довірили депутату обласної ради Федору Барні.

За словами очільника ОДА, часу на тривалий підбір кандидата не було, тому було вирішено узяти людину "в курсі справи". Барна був членом робочої групи, яка займалася відбудовою аеропорту "Миколаїв". Тож, на думку Боня, він чудово усвідомлює, які задачі стоять перед ним на стадії отримання летовищем сертифікату та на подальших етапах відновлення роботи. Сам новопризначений керівник подякував за довіру та пообіцяв гідно виконувати покладені на нього обов’язки.

Втім, останнім часом посада гендиректора аеропорту не приносила тим, хто її обіймав, нічого хорошого. Попередній очільник Владислав Волошин у березні здійснив спробу самогубства. Після пострілу з пістолета собі в груди він залишився живий, проте згодом помер у лікарні. А Михайло Галайко, який працював до Волошина, "погорів" на хабарі у розмірі 700 тисяч гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram