У НАТО розкритикували Україну за відсутність реформ
Загрузка плеера...

Не ділом, а словом! Українська влада надто переймається питанням членства в Північноатлантичному альянсі  замість проведення реальних реформ в країні. Про це в інтерв'ю заявила заступник генсека НАТО Роуз Геттемюллер.

Роуз Геттемюллер, заступник генсека НАТО:

"Я взагалі не бачу для вас потреби так турбуватися про отримання Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тим же шляхом. Ніхто не говорить щось на кшталт: "Ми повинні ставити своїм пріоритетом проведення реформ".

За словами Геттемюллер, під час візитів в Україну їй дуже дивно бачити, що чиновники сконцентровані на "обгортці", а не на суті. Відтак порадила їм концентруватися не на питанні отримання ПДЧ, а на конкретних реформах. Мовляв, саме внутрішні зміни в країні, якщо вони відбудуться, стануть найважливішим аргументом для країн-членів НАТО при ухваленні рішення про членство України в Альянсі.

Нагадаємо, у березні цього року на офіційному сайті Альянсу в розділі, присвяченому розширенню НАТО, Україну внесли до списку чотирьох країн-партнерів, які задекларували своє прагнення до членства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram