Президент несподівано нагрянув до депутатів
Загрузка плеера...

У четвер до Верховної Ради несподівано завітав Президент України Петро Порошенко.

Олексій Гончаренко, заступник голови фракції "БПП":  

"Да, Президент буде! Очікуємо на Президента України сьогодні. Це щодо єдиної церкви, звернення до Варфоломія. Колись була у Франції Варфоломіївська ніч, а у нас – "варфоломеевское утро"

Президент – нечастий гість у Верховній Раді України.

Вадим Рабінович, народний депутат України:

"Я бы хотел опять сегодня услышать об одной простой вещи, что сегодня с тарифами, которые повышать собираются. Что с газом нашим, объясните? Почему мы должны повышать цены на газ? Только потому, что Бойко и Левочкину принадлежат 90% "Укргазов" мы должны платить за газ? Вот эти вопросы надо выносить в зал! А там сейчас выносят вопросы один, второй, третий подошел. Правильно, нужно и чернобыльцам помогать, нужно разбираться в вопросах разных. Но самое главное – выживаемость сегодня страны! Опять по экономике ни одного вопроса".

Трибуна, за якою мав виступити гарант, від ранку виявилася заблокованою. Фракція "радикалів" кілька днів вимагала ухвалити зміни до закону про державні гарантії та соціальні права громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Я поставлю на включення до порядку денного ряд законопроектів і поміж них 4442".

Голова держави особисто презентував народним депутатам своє звернення до Вселенського Патріарха.

Петро Порошенко, Президент України:  

"Бачите, навіть сонце вийшло під час обговорення нашого питання! Днями я написав звернення до Вселенського патріарха з проханням про Томос про автокефалію православної церкви в Україні. Грамоту про незалежність української церкви, якщо говорити світською, мирською мовою. І цей довгоочікуваний Томос стане не лише торжеством православ’я, але й актом відновлення глибокої історичної справедливості".

Незважаючи на те, що після виступу голови держави трибуну знову заблокували – цього разу фракція, яка не підтримувала винесене на розгляд питання, – спікер парламенту пообіцяв підтримку проекту постанови сесійною залою.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Прошу проголосувати, з Божою поміччю, прошу підтримати" .

Парламент підтримав звернення Президента, за проголосували 268 народних депутатів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram