У Гладкого "не все гладко" на службі
Загрузка плеера...

Начальника штабу - першого заступника командувача Військово-морськими силами України Романа Гладкого відсторонили від посади через неналежне виконання службових обов'язків. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

У ВМС України уточнили, що Гладкий "зарахований в розпорядження Міноборони України для визначення подальшого службового становища".

Згідно з повідомленням військовиків у Facebook, крім виявлених недоліків у службовій діяльності Гладкого, встановлюються "інші фактори, які призвели до ситуації, що склалася".

Деякі ЗМІ припускають, що причиною звільнення могли стати фінансові порушення начальника штабу, а також російське громадянство його дружини: вона два роки жила в Криму після незаконної анексії Росією. Медіа також повідомляють про те, що дочка Гладкого виступала на місцевих змаганнях з плавання за Центральний спортивний клуб армії РФ.

У Міністерстві оборони цю інформацію спростували.

"Припущення деяких ЗМІ щодо інших причин увільнення не відповідають дійсності", - йдеться у заяві відомства.

Нагадаємо, 42-річний Роман Гладкий раніше командував кораблями "Луцьк", "Кіровоград" і "Костянтин Ольшанський". У 2015-2016 роках очолював управління надводними і підводними силами командування ВМС України. Начальником штабу флоту був призначений в липні 2016 року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram