Кабмін наблизився на крок до перепису українців
Загрузка плеера...

Кабінет Міністрів України створив міжвідомчу комісію для підготовки до Всеукраїнського перепису населення, який планується на 2020 рік. Відповідне рішення ухвалив уряд у середу, 18 квітня.

Очолить спеціальну комісію міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, а до її складу увійшли заступники міністрів профільних міністерств і відомств.

На думку віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка, до складу комісії мають увійти міністр юстиції Павло Петренко, соціальної політики Андрій Рева, фінансів-Олександр Данилюк та очільник Міграційної служби Максим Соколюк.

За словами Кубіва, у своїй роботі комісія врахує положення нового закону "Про освіту" й актів, які стосуються внутрішньо переміщених осіб.

Згідно з єдиним в історії незалежної України переписом у 2001 році, в державі на той момент налічувалося 48 млн жителів. Новий перепис планували провести у 2016-му, але його відтермінували на 4 роки.

Нагадаємо, у проекті Державного бюджету на 2018 рік для проведення підготовки до перепису було заплановано майже 120 мільйонів гривень. Як заявляв міністр Розенко, технічна підготовка і проведення перепису обійдеться бюджету не менш ніж у 2 млрд гривень.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram