Головні події 18-19 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 17-го до ранку 18 квітня 2018 року:

На "майдані" в Єревані затримують дітей

Від початку протестів у Єревані кількість затриманих зросла до 87, зокрема, 20 неповнолітніх, а постраждалих вже майже 60. Омбудсмен Вірменії звернувся до правоохоронців з вимогою відпустити дітей. акції тривають уже 7 днів.

Джерело відео: YouTube. 

Кривий Ріг став останньою краплею

Після ДТП у Кривому Розі Міністерство внутрішніх справ звернулося до Верховної Ради з вимогою посилити відповідальність за ПДР.  Відповідний законопроект був розроблений ще у листопаді 2017-го і направлений до ВР, проте його досі не розглянули.

Джерело: фото з відкритих джерел.

Ісландці знову вбиватимуть китів

Після дворічної перерви ісландцям дозволили вбивати китів. Відтак, компанії Hvalur hf дозволили вполювати 161 ссавця. Екс-президент Барак Обама засуджує діяння підприємства, а хакери часто зламували ісландські веб-сайти на знак протесту проти полювання на китів.

Джерело: фото з відкритих джерел.

Українці бідні через зарплату у конвертах

Андрій Рева переконаний, що бідність в Україні породжують тіньова економіка та зарплати в конвертах. Рева: "Приблизно 40% економіки знаходиться в тіні, а тому стандартні для розвинутих країн рецепти вирішення економічних проблем не є дієвими".

Джерело: фото з відкритих джерел.

Роскомнагляд заблокував сам себе

Роскомнагляд так хотів заблокувати Telegram, що нашкодив власній системі "Ревізор", з якої відомство стежить за забороненими у Росії сайтами. За період боротьби із месенджером Telegram Росія заблокувала більше 16 мільйонів IP-адрес американських компаній Amazon і Google.

Джерело: фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram