В Україні збільшиться площа місць відпочинку
Загрузка плеера...

В Україні вирішили обмежити допустимий відсоток забудови земельної ділянки в залежності від поверховості будівлі, аби забезпечити благоустрій території. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіональної політики, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

У дописі сказано, що чинна державна будівна норма не має граничних параметрів забудови земельних ділянок щодо поверховості, і тому вони часто забудовуються на 90%, а то і на всі 100%. Відтак, місця немає ні для дитячих майданчиків, ні для відпочинку жителів, ні для озеленення та іншого благоустрою. А от оновлений проект ДБН містить максимально допустимий відсоток забудови ділянки, щоб виключити її суцільну забудову.

Парцхаладзе зауважив, що "чим вище будинок і більшу кількість жителів там проживає, тим більше комфортних умов має бути створено для них. Наприклад, для проектування будинку понад 11 поверхів максимально допустимий відсоток забудови – 30%, решта 70% – облаштування зелених насаджень, зон відпочинку і дитячих майданчиків". 

Проте, проект оновленої ДБН стосується лише нового будівництва, а вже у разі реконструкції будуть враховуватися існуючі розміри ділянки й відсотки забудови.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram