Нардепам рекомендували звільнити старий склад ЦВК пакетом
Загрузка плеера...

Комітет Верховної Ради з питань правової політики рекомендує звільнити нинішній склад ЦВК пакетом. Відповідне рішення було ухвалене під час засідання 18 квітня одноголосно.

Через існуючий конфлікт інтересів у голосуванні не брала участь Тетяна Юзькова, яка є кандидатом у члени Центральної виборчої комісії від "Радикальної партії".

Відтак, парламенту рекомендовано підтримати подання президента про звільнення 13-ти з 15-ти членів Центрвиборчкому у зв’язку із закінченням строку їхніх повноважень.

Також комітет рекомендував призначити нових членів ЦВК. За словами голови профільного комітету Руслана Князевича, у жодного з кандидаті нема перешкод для призначення на посаду.

Очікується, що призначення нового складу ЦВК відбудеться на пленарному засіданні Верховної Ради 19 квітня. Про це заявив під час погоджувальної ради голів фракцій та комітетів спікер парламенту Андрій Парубій.

Нагадаємо, термін повноважень 12-ти з 15-ти членів Центрвиборчкому сплив іще 1 червня 2014-го року, проте склад комісії не оновлено до цього часу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram