Виноробам пообіцяли щасливе майбутнє
Загрузка плеера...

Президент України Петро Порошенко підписав закон про спрощення виробництва вина для дрібних виноробів. Документ пропонує зменшити кількість дозволів, які зазвичай треба оформлювати для того, аби вийти на ринок. За словами експертів, це не має вплинути на якість товару.

Іван Плачков, винороб:

"Буде конкуренція і споживачі будуть обирати якісне вино. Буде представлено багато вин нашого вітчизняного виробництва, і споживачі самі оберуть. Запуститься конкуренція".

До того ж, нові правила не поширюватимуться на систему контролю якості вина. Фахівці стверджують, що ринок має зростати, адже сьогодні Україна суттєво відстає від Європи.

Іван Плачков, винороб:

"У нас небагато виробників. Залишились здебільшого великі, які ще з радянських часів виробляли величезну кількість вина.     Якщо ми візьмемо такі країни як Франція, Італія, Іспанія. У Франції, наприклад, 60 000 виробників, а у нас тільки 70".  

Усі зміни стосуються лише тих, хто вробляє вино з власного винограду. Це здебільшого мешканці Одещини і Закарпаття. Після того, як закон набуде чинності, виробники зможуть оформлювати на 160 документів менше.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram