Опитування NewsNetwork: "Україні найбільше переймаються долею Андріївського узвозу та Софії Київської"
Загрузка плеера...

Щороку 18 квітня Україна відзначає Міжнародний день пам'яток та визначних місць. Ця дата покликана звернути увагу громадськості на проблеми охорони культурної спадщини. Адже за останні 20 років лише у столиці понад 50 пам'яток зруйновано.

У зв'язку з цим журналісти NewsNetwork поцікавились у киян та гостей столиці, які пам'ятки культуриякі, на їхню думку, варто оберігати в першу чергу.

І ось які відповіді ми отримали.

Валентин, киянин:

"Андреевский спуск и Почтовую площадь нужно охранять".

Киянка: 

"Пам'ятник Ватутіну".

Єва, жителька Кривого Рогу:

"На мою думку, потрібно охороняти пам'ятник Тарасу Григоровичу Шевченку".

"Софія Київська. Охороняти її треба, вчасно робити реставрацію, вчасно доглядати".

Людмила, киянка:

"Пам'ятник засновникам Києва, який біля Дніпра, Тараса Шевченка міні дуже подобається, біля Михайлівського пам'ятник, там така жіночка і там дитина і в мене завжди сльози".

Світлана, киянка:

"Леся Українка, яка знаходиться біля облдержадміністрації, от вона потребує уваги".

Ростислав, одесит:

"Андріївський узвіз, незважаючи на його дискусійне минуле , один з небагатьох власне куточків Києва, який у туристичному форматі можна пропонувати світу і саме тому його варто зберігати і з точки зору поверховості, і з точки зору атмосфери".

Зоя, киянка:

"Я считаю, что в первую очередь нужно защищать Софию Киевскую, потому что стройка которая ведется вокруг этого памятника культуры, конечно, вредит".

Віталій Маргалик, журналіст:

"Та не лише опитані нами громадяни обурені станом пам'яток архітектури. Нещодавно українські науковці закликали уряд провести моніторинг об'єктів культурної спадщини ЮНЕСКО. Йдеться, зокрема, про Софію Київську та Києво-Печерську лавра, біля яких роками триває будівництво. Але це вже тема для наступних сюжетів телеканалу NewsNetwork".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram