Перестрілка в Одесі: 2 постраждалих, 16 затриманих
Загрузка плеера...

Під час збройного конфлікту, який розгорнувся на автостоянці в Одесі, постраждало дві людини, шістнадцятьох учасників доправили до відділку. У поліції повідомили, що серед затриманих дванадцять, так званих, "активістів" та чотири охоронці.

Перестрілка розгорнулася між радикалами організації "Вільні люди" і представниками правління кооперативу автостоянки. Крім того, що обидві сторони стріляли з травматичних пістолетів, вони також використовували світлошумові гранати і вибухові пакети.

Причиною конфлікту, який триває вже більше року, став контроль над територією. Справа в тому, що мерія уклала договір з організацією "Захист Одеси", однак члени автостоянки протестують проти цього рішення і вважають це рейдерством. Незадовго до цього вони перекривали дорогу на добу, намагаючись повернути собі стоянку. А цього разу звернулися за допомогою до радикалів.

За інформацією місцевих ЗМІ, серед затриманих - колишній директор "Муніципальної охорони" Вадим Остапчук та активіст "Самооборонони Одеси" Тодор Пановський.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram