Військові відзначились курйозним тендером
Загрузка плеера...

Українські військові відзначились черговим курйозним тендером. Йдеться про ремонт автомобіля для Збройних сил, який обійшовся бюджету в 115 тисяч гривень.

Про це повідомив активіст Олексій Тамразов на своїй сторінці у Facebook, посилаючись на систему публічних електронних закупівель ProZorro.

Виявилося, що військова частина A3358 закупила послуги під назвою "поточний ремонт автомобіля Toyota Land Cruiser", суттєво переплативши.

Відповідно до накладної, заміна лобового скла, мастила, слюсарні роботи, та ще кілька дорогих позицій, обійшлись разом дешевше, ніж один із пунктів, а саме "скидання сервісного інтервалу". Його ремонтники оцінили майже у 14 тис. гривень.

Як повідомив активіст, ця нескладна процедура займає близько хвилини, виконується однією кнопкою та ключем запалення. Насправді ця процедура всюди є безкоштовною.

За словами Тамразова, показово, що договір про замовлення послуг був підписаний 19 березня, а вже наступного дня послуги були оплачені. І це ні в кого не викликало жодних питань.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram