Затримання українців у США виявилося фейком
Загрузка плеера...

Інформація про нібито затриманих у Сполучених Штатах Америки представників космічної сфери України виявилася неправдивою. Відомості на своїй офіційній сторінці у Facebook спростувало посольство України у США.

За попередньою інформацією, українська делегація бере участь у симпозіумі в місті Колорадо-Спрінгз. А ті повідомлення, поширені ЗМІ – про затримання українців поліцією та виїзд посла України в США Валерія Чалого до Колорадо для з'ясування обставин – є відвертим фейком та брехнею.

Крім того, "Чалий продовжує роботу у Вашингтоні як член української делегації на весняних зборах Міжнародного валютного фонду та Світового банку".

У повідомленні посольства також зазначається, що оприлюднення фейків може бути свого роду спланованою інформаційною атакою.

Нагадаємо, раніше в мережі Інтернет з'явилися новини про те, що у Штатах затримали українську делегацію. Причиною тому стала нібито підозра в причетності до незаконного продажу Північній Кореї проектної документації – основи ракетної програми КНДР.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram