Заробітчани проспонсорували Україну на 100 млрд грн
Загрузка плеера...

Українські трудові мігранти в Польщі є лідерами за кількістю грошових переказів в Україну. Про це повідомив під час брифінгу в Києві Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло.

Він наголосив, що загалом близько 2 мільйонів українських громадян наразі працюють, проживають і навчаються в Польщі.

Посол зауважив, що трудова міграція є корисним явищем не тільки для Польщі. За його словами, за минулий рік трудові мігранти переказали до України майже 100 мільярдів гривень.

Багато експертів стверджують, що українські працівники у Польщі є однією з найпомітніших сил у польській економіці. Поляки навіть хочуть створити спеціальне агентство для заробітчан. Тобто спільну українсько-польську державну структуру, яка могла б працювати на території обох країн, вирішуючи проблеми українських трудових мігрантів у Польщі.

Водночас прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає, що потрібно в Україні створювати для заробітчан такі умови праці, які не змушуватимуть їх виїжджати за кордон. Тоді й економіка України зростатиме. Проте, щоб покращити економічну ситуацію в нашій державі одних трудових мігрантів, нажаль, замало.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram