Євродепутати закликали до бойкоту ЧС-2018
Загрузка плеера...

46 депутатів Європейського парламенту закликали уряди країн Євросоюзу оголосити дипломатичний бойкот цьогорічному Чемпіонату світу з футболу у Росії. Відповідне звернення було підписано у Брюсселі, повідомляють ЗМІ.

"Поки Путін продовжує нелегальну анексію Криму, утримує українських політичних в’язнів і підтримує війну на сході України, ми не можемо вдавати, що цей турнір проводить наш хороший сусід", - йдеться у зверненні.

Також у документі євродепутати зауважили, що отруєння у Солсбері – це "лише останній випадок у переліку знущань Володимира Путіна з європейських цінностей".

На даний момент офіційно про дипломатичний бойкот Чемпіонату світу з футболу-2018, який має відбутися у червні, оголосили лише дві країни: Велика Британія та Ісландія.

Першою про ігнорування футбольного чемпіонату заявила прем’єр-міністр Великої Британії Тереза Мей, наголосивши на тому, що Росію влітку не відвідуватимуть ані представники британської влади, ані члени королівської родини. Пізніше Міністерство закордонних справ Ісландії повідомило про тимчасове припинення двостороннього діалогу з Росією.

Джерело: YouTube, Reuters

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram