Позичати, аби позичати: Мінфін почне з МВФ
Загрузка плеера...

Мінфін України хоче отримати транш, аби ще більше позичати у закордонних партнерів. Заступник міністра фінансів Сергій Марченко пояснив, що допомога Міжнародного валютного фонду потрібна для успішного виходу на ринок зовнішніх запозичень. Йдеться, зокрема, про випуск єврооблігацій. У Кабміні пояснюють, що продовження співпраці з МВФ зможе підняти рейтинг Києва і європейські партнери охочіше куплятимуть українські цінні папери.

Для того, щоб все ж отримати черговий транш від Міжнародного валютного фонду, урядовці можуть погодитись на перегляд формули тарифоутворення. Проте збільшення вартості комунальних послуг вдарить не лише по кишені українців, а й по державному бюджету. Справа в тому, що через здорожчання комуналки значна кількість людей опиниться у скрутному становищі і, державі доведеться нараховувати більше субсидій. Тобто виконання вимог МВФ стане додатковим навантаженням.

Поки що урядовці не знають, як збалансувати витрати. Втім, Мінфін рішуче налаштований на продовження переговорів з кредиторами. Тим часом сукупний державний борг України вже давно становить більше двох трильйонів гривень.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram