У новоспеченого нардепа Зварича 5 млн готівки
Загрузка плеера...
  • Источник: фото: Униан

Новоспечений народний депутат України Роман Зварич задекларував за 2017 рік майже 150 тисяч гривень доходів. Така інформація вказана у його декларації.

Згідно з документом, Зварич разом з дружиною Світланою має на руках 150 тис. дол. і 5 млн грн. Також минулого року нардеп позичив третім особам 471 тисячу гривень.

Депутат володіє автомобілем Range Rover Sport 2010 року випуску, який він придбав за понад 890 тисяч гривень та квартирою в столиці.

Крім того, Зварича задекларував два наручні годинники та два японські колекційні мечі.

У документі зазначається, що дружина Зварича заробила минулоріч у фірмі "Інженерна група "Арей" 27 тис. гривень. Але цій же компанії пані Світлана позичила минулого року 572 тис. гривень. Крім того, вона також виділила позику і для власної компанії "Науково-виробнича фірма "Українські національні інформаційні системи" у сумі понад 4 млн грн.

Також у власності дружини нардепа житловий будинок площею 476 кв. м, 10 земельних ділянок загальною площею у понад 170 тис. кв. м, а також недобудовані дім, сінник, стайня, майстерня і гараж.

Дружина Зварича задекларувала і автомобілі Range Rover 2008 року випуску і Mitsubishi Pajero Sport 2007 року випуску, а також наручний годинник і колекції народних ікон.

Джерело відео: Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram