Поліцію очікує напружений місяць
Загрузка плеера...

Період з кінця квітня до завершення травня буде суворою перевіркою для співробітників Національної поліції. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий. За його словами, впродовж цього часу відбудеться одразу кілька заходів, що становлять підвищену небезпеку для громадян.

28 квітня українці відзначають роковини операції "Вісла". Враховуючи відверто натягнуті відносини з Польщею, у цей день можливі провокації. Далі настають травневі вихідні, коли традиційно зростає кількість інцидентів. А 24 та 26 травня Київ приймає фінали футбольної Ліги чемпіонів – жіночий та чоловічий. Столицю відвідають понад 55 тисяч туристів, більшість з яких приїдуть не в організованих групах, а самостійно.

Задля запобігання злочинам поліція планує нести службу у позаплановому надзвичайному режимі. Додатково буде розпочата робота локальних оперативних штабів. Перед футбольними матчами усі підрозділи Націполіції, а також нацгвардійці пройдуть спеціальні навчання. Під посилену охорону будуть узяті об’єкти інфраструктури – вокзали, аеропорти, автостанції, а також пункти пропуску через державний кордон.

Джерело: Youtube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram