Підсумки вівторка, 17 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин вівторка, 17 квітня, які ви могли пропустити:

У ДТП в Кривому Розі загинуло 8 людей

Внаслідок зіткнення маршрутки, легкового автомобіля та автобуса у Кривому Розі загинули восьмеро людей. Ще 21 особа отримала поранення різного ступеню важкості. 18 квітня оголошено в місті траурним днем.

Нардеп Зварич склав присягу

Роман Зварич на засіданні парламенту склав присягу народного депутата. Спікер оголосив про входження екс-міністра юстиції до складу фракції "Блок Петра Порошенка".

Україна наблизилася до автокефалії

Петро Порошенко на зібранні лідерів парламентських фракцій повідомив про наближення до створення помісної церкви. Гарант має домовленості із Вселенським патріархом, подробиці яких поки не розкриває.

Саргсян очолив уряд Вірменії

Попри протести, колишній президент Вірменії Серж Саргсян обраний прем’єр-міністром країни. Згідно з новою Конституцією, саме глава уряду буде найвпливовішою особою в державі.

У Києві "мінували" мерію

У Держслужбу з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про вибухівку у будівлі київської мерії. Інформація про мінування очікувано не підтвердилася. Пленарне засідання не скасовували.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram