Зварич повернувся у велику політику
Загрузка плеера...

Роман Зварич присягнув на вірність українському народу під час ранкового засідання Верховної Ради 17 квітня.

Роман Зварич, народний депутат України:

"Присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет та незалежність України. Дбати про благо вітчизни добробут українського народу. Присягаюся додержуватися Конституції України та законів України. Виконувати свої обов’язки в інтересах всіх співвітчизників. Слова Україні!"

 Народний депутат був обраний за списками партії "БПП" і увійшов до складу однойменної фракції. Відповідну заяву озвучив голова Верховної Ради Андрій Парубій.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України: 

"Повідомляю про входження народного депутата України Зварича Романа Михайловича до складу депутатської фракції партії "Блок Петра Порошенка". Вітаємо!"

Вперше Роман Зварич був обраний народним депутатом 20 років тому – у 1998-му році. У двохтисячних він обіймав посаду міністра юстиції в уряді Юлії Тимошенко. 2005-го року журналісти-розслідувачі заявили, що Зварич не має наукового ступеня, зазначеного у його офіційні біографії. Сам політик у інтерв’ю зізнався, що не має ані ступеню, ані "формальної юридичної освіти", необхідної для посади міністра юстиції.  

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram