Держрезерву влаштували "маски-шоу"
Загрузка плеера...

Силовики нагрянули з обшуками у Державне агентство резерву України. Про це повідомив голова структури Вадим Мосійчук. Одночасно правоохоронці завітали на державні підприємства зернової і борошняної промисловості. Це "Златодар" на Черкащині і "Хлібна база" на Харківщині. Слідчі дії провели працівники СБУ і прокуратури Києва.

У Держрезерві вважають, що силовиків цікавить не боротьба з порушеннями, а можливість натиснути на чиновників. Голова Держрезерву впевнений, що на посадовців полюють через боротьбу з корупцією. Мосійчук стверджує, що проблеми почались після того, як Держрезерв зруйнував "осине гніздо" на одному з держпідприємств. Це нібито не влаштовує заступника міністра економіки Юрія Бровченка і міністра економічного розвитку Степана Кубіва, адже саме ці урядовці посприяли проведенню посиленої перевірки Держрезерва.

Зараз правоохоронці перевіряють закупівлю дизельного палива. Дозвіл на слідчі дії дав Печерський райсуд Києва.

У Держрезерві стверджують, що силовики вилучають документи без відповідних підстав. Голова відомства попросив Кабмін і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру втрутитись у справу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram