Ляшко закликав "закатати в асфальт" несумлінних ремонтників
Загрузка плеера...

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"В оті ями закопувати тих, хто організовував ремонт доріг, починаючи від керівника ремонтної дільниці і всіх, хто ремонтував ті дороги, закопати і зверху проїхати бетоноукладчіком! Так як Гітлер робив, з бєзбілєтнікамі боровся! Вивели, розстріляли пару чоловік і на наступний день всі платять за білети!  Хочемо нормальні дороги – має бути найжорсткіша відповідальність. За ями, за розкрадання. Доріг немає, маєтки як гриби після дощу ростуть! Викрадають мільйони із кишень українців!" 

Заборонити ямковий ремонт доріг та розстріляти тих, хто ремонтує українські автошляхи неякісно закликав з парламентської трибуни головний "радикал" Олег Ляшко.

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"Добратися від Запоріжжя до Маріуполя – мінімум  5 годин, не менше! По тих колдобинах і колдо*обинах, які ми бачимо на цій дорозі до нашого Маріуполя"

Народний депутат показав у парламенті добірку світлин з соцмереж, на яких українці фіксували ями на державних автошляхах. За його словами, у асфальт щороку закопуються мільярди гривень з бюджету країни.

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"У Миколаївській області минулого року було виділено 800 мільйонів гривень на ремонти, подивіться, як відремонтували дороги у Миколаївській області. Там ціла сім’я може поселитися, на пікнік виїхати. Іще і корів туди можна всунути в ту яму дорожню. Це, між іншим, стратегічні траси!"

Минулого тижня прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що до 2022-го  року уряд планує витратити на ремонт доріг 300 мільярдів гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram