Жителі Солом'янки залишились без гарячої води
Загрузка плеера...

Від 17 квітня у Солом'янському районі столиці припинили постачання житлових будинків гарячою водою. Про це повідомили у прес-службі Солом'янської районної у місті Києві державної адміністрації.

Відтак, на сайті РДА оприлюднили 30 вулиць, які залишилися без води. Серед них: вулиця Митрополита Василя Липковського, Стадіонна, Патріарха Мстислава Скрипника, Кудряшова, Механізаторів, Солом'янська, Курська, Єреванська, Фучика, Уманська, Ніщинського. Водночас це і вулиці Богданівська, Шовкуненка, Волгоградська, Гетьмана, Преображенська, Златопольская, Головко, Городня, Виборзька, Голего. Крім того, гарячу воду відімкнули у жителів вулиць Яблонської, Металістів, Янгеля, Борщагівської, Гарматної, Докучаєвської, а також у мешканців Чоколівського бульвару, Повітрофлотського проспекту, проспекту Лобановського й проспекту Перемоги.

У райдержадміністрації пояснили, що причиною відключення киян від гарячої води стали гідравлічні випробування, які є обов'язковою складовою щорічної підготовки тепломереж до наступного опалювального сезону. Саме вони дозволяють виявити пошкодження на мережах і ліквідувати їх у міжопалювальний період. Також на сайті РДА написали, що впродовж робіт плата за теплову енергію для потреб гарячого водопостачання нараховуватися не буде.

Відновиться водопостачання 30 квітня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram